Hakkımızda

papatyahobievi.com.tr sitemizin hikayesi ilk önce dekoratif ev ürünleri yapıp bir internet sitesi kurarak para kazanmak kaygısıyla kurulmadı. Beş yıl önce, kendi çocuklarına ve evine güzel bir şeyler hazırlayıp çocuklarını ve evini mutlu etmek için bebekler ve yastıklar yapmayla başladı.


Önce ailede ilgi görmeye başlayan ürünler zaman geçtikçe çevresinde de ilgi görmeye başladı. Yaptığı ürünleri sosyal medya hesaplarında paylaşmaya başlayınca işin seyri değişerek evde siparişleri hazırlama aşamasında kendini buldu.


Para kaygısı değil de  önce yapılan işten kendi memnun olma duygusu her zaman ağır bastığından yapılan ürünlere olan ilgi ve siparişler gün geçtikçe artmaya başladı. Artık evinin yarısı atölyeye dönüşürken arkadaşlarına da istihdam sağlama durumuna geldi.


Bir süre sonra siparişlere yetişebilmek, kurumsal bir çatı altında çalışabilmek ve ülke ekonomisine hem katkı sağlamak hem de istihdama destek olmak için kolları sıvayarak bir hamle yapmaya karar verdi. Aynı hayalleri paylaşan bir arkadaşı ile beraber bu yola çıkmaya karar verdi.KOSGEB destekli girişimcilik eğitimini tamamlayıp kendi dükkan ve atölyelerini hayata geçirdiler. Sosyal medya hesapları hayallerine yetmeyip kurumsallaşmalarının son safhasını da papatyahobievi.com.tr satış sitesini hayata geçirerek devam ettirdiler.


Yerel ve yaygın basında çeşitli zamanlarda yer buldular. Atılan başlıklar onların hikayesini en güzel şekilde anlatıyordu. ‘Hayallerindeki işe kavuştular’.


İlk günkü gibi, müşteri memnuniyetini kendi memnuniyetleri gibi görerek çalışma hayatlarını bu prensip üzerine devam ettirmeye söz verdiler.